У «Меридіані» битимуться лицарі

15-го грудня Збірна України запрошує жителів та гостей Києва на перший Відкритий чемпіонат України з історичного середньовічного бою!

Вперше в історії даного спорту ми представимо широкому колу глядачів те, що довгі роки лишалось прихованим: шалені лицарські поєдинки за місце у Збірній України з ІСБ та можливість захищати честь країни на Чемпіонаті Світу!

Найсильніші бійці, справжні баталії та вир незабутніх емоцій у вирішальні моменти! Ви можете прийти з друзями, родиною, чи зі своєю коханою половинкою — ніхто не залишиться байдужим! Лицарі з різних куточків світу зроблять цей уікенд незабутньо культурно-спортивною подією цієї зими!

В програмі:
— чоловічі та жіночі бої 5 на 5
— видовищні змагання 21 на 21
— середньовічний ярмарок
— тематичні фотозони
— розіграш сувенірів Збірної для найпалкіших вболівальників
— багато несподіванок, про які ми розкажемо у наступних дописах

22 вересня в СК «МЕРИДІАН» пройде турнір із панкратіону

22 вересня зал СК «МЕРИДІАН» стане ареною боїв, мужності, сили і витримки.

Початок о 10-00.

Танцы в СК «Меридиан»

31 марта в СК «Меридиан» пройдут соревнования по спортивно-бальным танцам.
В зале нашего спортивного комплекса будет звучать музыка вальса и танго, а тысячи участников продемонстрируют свои умения в ча-ча-ча и джайве.

В Киеве пройдет открытый Кубок Мацушимы по Каратэ Киокушинкайкан

20-21 апреля в Киеве пройдет открытый Кубок Мацушимы по Каратэ Киокушинкайкан в разделах кумитэ и Ката. Украинские и зарубежные спортсмены покажут свое мастерство и поборются за победу. По предварительным данным Киев откроет двери для представителей данного вида спорта из Украины, Беларуси, Эстонии, Хорватии и Израиля